poniedziałek, styczeń 8, 2018

Wybieramy najlepsze lokaty grudnia.

Oferta lokaty w Nest Banku.

Sprawdźmy kilka ciekawych propozycji lokat bankowych jakie w grudniu tego roku cieszą się największą popularnością wśród klientów. Nest Bank proponuje nam Lokatę z oprocentowaniem wynoszącym 4%w skali roku na okres 3 lub 6 miesięcy. Ciekawostką Nest Banku jest to, że uważa się go za bank ludzi rudych. Wszystko przez reklamy w jakich zawsze występują osoby z rudymi włosami. Warunkiem niezbędnym jaki trzeba spełnić, aby móc skorzystać z oferty jest otwarcie darmowego konta osobistego. Oferta ta skierowana jesttylko i wyłącznie do nowych klientów Nest Bank. Tylko oni mogą z tej oferty w pełni skorzystać. Minimalnakwota niezbędna do uruchomienia lokaty w Nest Banku to 1 000 złotych. Maksymalnakwota na lokacie to10 000 złotych. Lokata zakładana jest tylko online. Lokatę można założyć w dwóch wariantach. Pierwszą opcją jest lokata z oprocentowaniem 4% na 3 miesiące. Trzeba założyć konto osobiste. Przelewając na konto 1 grosz i wybierając opcję potwierdzenia tożsamości poprzez przelew takie konto można założyć naprawdę bardzo szybko. Po założeniu konta wystarczy się zalogować i założyć lokatę. Drugą opcją jest założenie lokaty z oprocentowaniem 4% na okres pół roku. Do skorzystania z takiego oprocentowania trzeba spełnić jeden warunek. W przeciągu 60 dni od założenia konta trzeba przedstawić potwierdzenie, że wpłynęły na konto pieniądze w kwocie minimum 2500 złotych z tytułu wynagrodzenia lub renty.

Oferty lokat w Getin Banku.

Getin Noble Bank proponuje założenie lokaty z oprocentowaniem 2,4%na 4 miesiące. Na lokatę można wpłacić aż do 200 000 złotych. Z oferty mogą skorzystać również dawni klienci banku. Na dzień przed złożeniem wniosku o lokatę nie można posiadać w banku żadnego innego aktywnego produktu. Na lokatę można wpłacić od 500 złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Online założymy lokatę w ekspresowym tempie. Nie ma konieczności zakładania w banku konta ROR. Wadą tej oferty jest automatyczna odnawialność lokaty. Trzeba przed czasem zrezygnować z odnowienia lokaty, bo bank automatycznie po zakończeniu okresu lokaty na nowo ją przedłuży. Getin Bank ma w swojej ofercie jeszcze wiele innych rodzajów depozytów. Jednym z nich jest lokata z oprocentowaniem 2,7% na 122 dni, czyli na 4 miesiące. Z oferty mogą skorzystać jedynie nowi klienci, którzy po 1 stycznia 2016 roku nie posiadali w Getin Banku żądnego innego produktu bankowego. Dla innych osób promocja nie jest dostępna. Oprocentowanie 2,7% w skali roku jest możliwe tylko, kiedy zostanie założone konto osobiste Getin, a co miesiąc na nasze konto będą wpływać pieniądze w wysokości minimum 1 tysiąca złotych. Ponadto, trzeba wykonywać płatności kartą na minimum 300 złotych co miesiąc, aby konto było w pełni darmowe. Warunki te nie dotyczą osób do 28 roku życia. Te osoby mogą korzystać z konta osobistego zupełnie za darmo. Starzy i nowi klienci, którzy nie chcą otwierać konta osobistego mogą liczyć na oprocentowanie na lokacie rzędu 2,1% w skali roku. Do założenia lokaty potrzebna jest minimalna kwota w wysokości 500 złotych. Maksymalnie można założyć lokatę na 100 tysięcy złotych. Bank wymaga również od klientów, aby wyrazili zgodę na otrzymywanie propozycji marketingowych. Ten warunek umożliwiający skorzystanie z oferty banku jest dosyć naciągany. To o czym trzeba pamiętać, to że po otwarciu konta oszczędnościowego musimy ustawić wyciąg elektroniczny. Domyślnie taki wyciąg jest papierowy i jeżeli tego nie zrobimy przyjdzie nam za to płacić. Jak widać oferta lokaty jest ciekawa, ale ma wiele kruczków, które mogą narazić nas na dodatkowe koszta.

Lokaty na 3 miesiące.

Lokata Bezkarna z Bonusem w Banku BGŻ Optima.

Jest wiele rodzajów lokat bankowych. Warto znać chociaż te, które są najbardziej popularne. Lokata jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najbezpieczniejszych produktów na oszczędzanie. Warto jednak wiedzieć jakie są ich parametry i na jakich warunkach można z konkretnej propozycji skorzystać. Lokaty kwartalne to lokaty zakładane nie tylko na okres trzech miesięcy, ale również lokaty cztero i pięciomiesięczne. Zobaczmy najciekawsze z propozycji jakie znajdziemy na rynku. Bank BGŻ Optima proponuje swoim klientom Lokatę Bezkarną z Bonusem. Możemy liczyć na oprocentowanie 3,5% w skali roku, a do tego otrzymamy 50 złotych premii. Zakres kwot na lokacie to przedział od 1000 do 20 000 złotych. Zarobkiem z tej lokaty są nie tylko odsetki, ale bonus w kwocie 50 złotych. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci banku, którzy otworzą tą lokatę razem z kontem Oszczędnościowym BGŻOptima. Warto nadmienić, że konto jest bezpłatne. BGŻ Optima proponuje swoim klientom tak zwaną lokatę bezkompromisową z oprocentowaniem 2,7% w skali roku. Jest to lokata trzymiesięczna do jakiej uruchomienia potrzebujemy minimum 1 tysiąca złotych. Maksymalnie można wpłacić na lokatę 100 tysięcy złotych. Lokatę można założyć razem z bezpłatnym Kontem Oszczędnościowym BGŻOptima i mogą z niej skorzystać tylko nowi klienci banku. To właśnie oni mogą liczyć na taką ciekawą promocję lokaty.

Jedną z lepszych ofert jakie znajdziemy na rynku jest Nest Lokata Witaj proponowana przez Nest Bank. Oprocentowanie depozytu jest dosyć wysokie i wynosi 4,0% w skali roku. Jest to lokata na 3 miesiące do jakiej założenia potrzebujemy minimum 1 tysiąca złotych, zaś maksymalna kwota na lokacie to 10 tysięcy złotych. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów Nest Banku, którzy muszą założyć rachunek osobisty. Bez tego nie ma możliwości założenia Nest Lokaty Witaj. Lokata na start to oferta jaką znajdziemy w Plus Banku. Oprocentowanie lokaty również jest dosyć wysokie i wynosi 4,0% przy lokacie na 3 miesiące. Kwota minimalna potrzebna do uruchomienia lokaty to 1 tysiąc złotych. Maksymalnie można wpłacić na tą lokatę kwotę 10 tysięcy złotych. Jest to lokata o charakterze progresywnym co oznacza, że jej oprocentowanie rośnie w poszczególnych miesiącach. W pierwszym miesiącu oprocentowanie wynosi 3%, w drugim już 4%, w trzeci wzrasta do 5% co daje nam średnie oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku. Należy posiadać Konto Plus, założone w ciągu ostatniego roku, aby móc z tej oferty skorzystać. Odsetki wypłacane są po każdym zakończonym okresie odsetkowym.

Oferty lokat trzymiesięcznych w Idea Banku.

Idea Bank ma w swojej ofercie kilka ciekawych propozycji lokat na trzy miesiące. Jedną z popularniejszych jest Lokata Happy z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Kwota minimalna na lokacie to 500 złotych zaś maksymalna 10 tysięcy złotych. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać tylko i wyłącznie nowi klienci Idea Banku, co oznacza że jedna osoba może założyć tylko jedną taką lokatę. Sam wniosek o lokatę można złożyć przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej banku. Kolejną z propozycji Idea Banku jest Lokata Happy PRO z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Na okres trzech miesięcy możemy wpłacić od 10 tysięcy złotych do maksymalnie 25 tysięcy złotych. Dla wpłat ponad 25 tysięcy złotych do 100 tysięcy złotych oprocentowanie lokaty wyniesie 2,7% w skali roku. Z tej oferty depozytu mogą skorzystać tylko nowi klienci banku, którzy nigdy dotąd nie posiadali w banku żadnego innego produktu.